Office 365 Pro Plus dímentes használata

Kedves Szülők!

Gyermekeink előrejutásában ma már megkerülhetetlen az irodai számítógépes programok megfelelő szintű ismerete: az informatikai jártasság segíti a felkészülésüket, jobb jegyeket szerezhetnek, és alapvető támogatást és magabiztosságot nyerhetnek a tanulmányaikhoz.

A Nemzeti Fejlesztési Minisztérium és a Microsoft együttműködésével, a Tisztaszoftver Program keretein belül egyedülálló lehetőség nyílt meg Önök előtt. Most minden iskolás gyerek ingyen töltheti le a legelterjedtebb irodai programcsomag, az Office legújabb, jogtiszta verzióját.

Az Office 365 Pro Plus csomag tartalmazza minden olyan alkalmazás - a Word, az Excel vagy a PowerPoint - legfrissebb verzióját, amelyeket tanulók nap mint nap használnak és amelyek támogatják a tanulmányaikat, hosszú távon pedig a jövőbeni foglalkoztathatóságukra is hatást gyakorolnak.

A Tisztaszoftver Program keretein belül az Office 365 Pro  Plus otthoni verzióját most minden tanuló pár kattintással akár 5 számítógépre is díjmentesen telepítheti.

A programcsomag alkalmazásai nélkülözhetetlen segítséget nyújtanak gyermeke tanulmányaiban, ezért kérjük, hogy Ön is éljen a jogtiszta és ingyenes szoftver letöltésének lehetőségével!

www.o365.educatio.hu